Jakiej wiedzy szukasz, Podróżniku?
< Wszystkie wpisy
Drukuj

Gar–Gonn

GarGonn był synem mieszczańskiej rodziny z Prowincji Centralnej Niverdu. Od najmłodszych lat marzył o tym, by zostać rycerzem i bronić swojego kraju przed nieprzyjaciółmi. Gdy dorósł, postanowił wstąpić do armii Niverdu i szybko wyróżnił się swoją odwagą i zdolnościami taktycznymi. Został awansowany do stopnia kapitana i został mianowany osobistym dowódcą księcia TyrRosa.

Gdy TyrRos wyruszył na misję zwiadowczą do Rony, GarGonn towarzyszył mu jako jego najbliższy współpracownik. Podczas pobytu w Ronie GarGonn wziął udział w wielu potyczkach z Oddziałem Legendarnych, walcząc o to, by Niverd mógł zająć kontrolę nad tym krajem.

Pewnego razu GarGonn został jednak schwytany przez Oddział Legendarnych i uwięziony w jednym z ich zamków. Mimo prób ucieczki, wydawało się, że jego los jest przesądzony. Jednak GarGonn nigdy się nie poddawał i po kilku dniach udało mu się uciec, raniąc kilku strażników i ukrywając się w lasach.

Teraz, po ucieczce z niewoli, GarGonn jest bardziej zdeterminowany niż kiedykolwiek, by walczyć o swój kraj i zapewnić Niverdowi zwycięstwo w wojnie z Roną. Wierzy, że jego odwaga i determinacja pozwolą mu osiągnąć sukces i pomogą zwyciężyć nieprzyjaciół.

Na grze terenowo–fabularnej w rolę Gar–Gonna wciela się Mateusz.