ZAPISZ SIĘ
NA OGT EVENTS 2021 – LEGENDRANI 2:
“Imię stworzyciela”

CO MAM ZROBIĆ ŻEBY WZIĄć UDZIAŁ W OGT EVENTS 2021 – LEGENDARNI 2?

Postępuj według podanych poniżej instrukcji.

 

oazowagraterenowa zapisz sie pay icon

1. wykonaj przelew

Dane do przelewu:
Nazwa: Ruch Światło-Życie Diecezji Rzeszowskiej
Tytuł przelewu: “Imię i Nazwisko” OGT 2021
Nr konta: 84 1140 2004 0000 3202 8128 4785
Kwota: 40 zł

Akceptujemy tylko płatność przelewem. Będzie to warunkiem zapisu na grę.

 

oazowagraterenowa zapisz sie confirmation icon

2. WYPEŁNIJ FORMULARZ

Po dokonaniu płatności wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy na naszą grę. Jeśli jesteś niepełnoletni(a), nie zapomnij załączyć zgody od rodzica/opiekuna. Następnie w przeciągu 2 dni otrzymasz maila potwierdzającego Twój zapis na OGT.  W mailu będą się znajdować dane kontaktowe do naszego Zespołu Organizacyjnego, w razie gdyby była potrzeba skontaktować się z nami oraz najważniejsze informacje dotyczące przygotowania do Gry.

 

oazowagraterenowa zapisz sie bag icon

3. PRZYGOTOWANIE

Przede wszystkim przygotuj swój strój. Nie musi to być strój z marzeń, ale powinien przede wszystkim: oddawać klimat krainy/drużyny do której się dostałeś(aś), a także kolor tej drużyny (przynajmniej jeden element stroju). Zadbaj o siebie. Weź: pełne buty, nakrycie głowy, długi rękaw, wygodne ubranie (kostium w klimacie gry jest obowiązkowy, a więcej informacji o przygotowaniu stroju znajdziesz w zakładkach poszczególnych frakcji. Informację do której drużyny udało Ci się dostać, otrzymasz w ciągu 48 godzin od momentu zapisu).

MAŁA PODPOWIEDŹ:
Bardzo łatwo jest wyposażyć się w bardzo tanie elementy takie jak: stare skórzane lub plecione paski, wisiorki, branzoletki czy pierścienie, zwłaszcza metalowe, drewniane, czy pozłacane. Podobno dobre nakrycie głowy, to połowa sukcesu, zadbaj o coś interesującego jak, kaptur, kapelusz, czy chusta. Drugą połową sukcesu są buty. Jeśli nie chcesz inwestować specjalnie w skórzane cudeńka, pomyśl o szmacianych espadrylach, które kupisz za 10 lub 20 zł w każdym hipermarkecie. Warto jest też poszukać obuwia w szmateksach, zwłaszcza jeśli Twój rozmiar stopy nie przekracza 42. Często zdarza nam się zapominać o własnych włosach – cokolwiek zrobisz z nimi nietypowego, zawsze odniesie to pozytywny skutek, a Twoja postać stanie się ciekawsza. Nie zapomnij też o malunkach na twarzy, szyi, czy rękach – będzie to pasowało do przedstawicieli niemal każdej z krain.

OCZYWIŚCIE:
Nie musisz być cały / cała zielony/żółty/czerwony itd. bo to będzie wyglądać co najmniej dziwnie. Śmiało wplataj w swój strój kolory neutralne lub mniej nasycone jak: biel i czerń – wiadomo, dalej: brąz, popiele, beże, grafit, złoto, serbro, ornamenty, motywy roślinne, koronki, hafty, przedmioty czy biżuterie metalowe, drewniane, czy miedziane.

ABSOLUTNIE NIE!
Nie jesteśmy reko-faszystami, ale jakieś warunki być muszą, choćby podstawowe. Absolutnie nie wkładaj na siebie elementów rażąco współczesnych. Na naszej grze staramy się bardzo mocno wyeliminować takie części strojów jak (idąc od góry): czapki z daszkiem, fullcapy, okulary przeciwsłoneczne, T-shirty, bluzy z kapturem, elementy z logo producenta, wszelkie współczesne napisy, współczesne kurtki z zamkiem błyskawicznym, jeansy, wzory w moro czy inne współczesne, plecaki, zwłaszcza jaskrawe (zdecydowanie lepiej zastąpić je choćby zwykłą lnianą torbą przewleczoną na lewą stronę, jeśli ma jakieś napisy). Unikamy też współczesnych i rzucających się w oczy butów, takich jak: adidasy czy trampki. Nie bierzemy też ze sobą żadnych narzędzi, typu: młotki, nożyczki, igły, a już absolutnie noże czy siekierki.

Nie zapomnij o butelce z piciem i ewentualnie suchym prowiancie (ciepłe i zimne posiłki oczywiście będą zapewnione). Ważne jest również przygotowanie mentalne: poczytaj najczęściej zadawane pytania, Nasze Universum, Zasady. Obserwuj nas na facebooku, instagramie i youtubie

 

oazowagraterenowa zapisz sie transport icon

4. PRZYJEDŹ NA MIEJSCE GRY

Gra będzie trwać od godziny 9:00 do 18:00. Punktualnie o 8:30 rozpoczniemy sprawdzeniem obecności i zapoznaniem się z zasadami i podziałem na grupy. Rozgrywka rozpoczyna się o godzinie 9:00, ale prosimy, żeby być na miejscu wcześniej.  Jak do nas dojechać? Autobusami: 44. Jeśli przyjedziesz autem, rozglądaj się za banerem z napisem GRA TERENOWA. Tam należy skręcić w prawo (jeśli jedziesz od strony Tyczyna w stronę WSIiZu). Więcej szczegółów w LOKALIZACJI

 

FORMULARZ ZAPISÓW:
ostatnie miejsca

DANE OSOBISTE

Jak się nazywasz?*


Podaj swój nr telefonu*


Podaj swój adres email*


Podaj swoją datę urodzenia*


ANKIETA O GRZE

Ile razy byłeś/aś na naszej grze?*

ani razurazdwa razytrzy lub więcej

Wybierz drużynę, do której drużyny chcesz należeć należeć*

ZOBACZ JAKIE SĄ DRUŻYNY
Oświeceni(błękitni) - tylko tu są miejsca

Wybierz opcję, do której jest Ci najbliżej (możesz wybrać więcej niż jedną)*:

Jestem wojownikiem z krwi i kości!Nie ma nic lepszego niż poznawanie nowych zaklęć i szukanie skarbów!Kocham zioła, las i chcę nieść pomoc innym!Jestem dobry/a w robótkach ręcznych i chcę być najbogatszy!Zasady są po to, żeby je łamać!

FORMALNOŚCI

Dane do przelewu:

Wyślij plik z potwierdzeniem przelewu


Jesteś niepełnoletni/a? Prześlij nam skan zgody od rodzica/opiekuna!

POBIERZ ZGODĘ RODZICA

Tutaj możesz wpisać ewentualne uwagi