OAZOWA GRA TERENOWA
TWÓRCY I ORGANIZATORZY

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

Pierwsze gry terenowe odbywały się na turnusach wakacyjnych. Po kilku próbach gier zbudowanych raczej na bazie podchodów, np “Smerfy”, “Zabójstwo Św. Mikołaja”, “Ludzie lasu”. Dochodzimy do bardziej rozbudowanej wersji. Uczestnik gry zostaje postawiony w świecie stworzonym przez nas samych. Najlepiej bawi się ten, kto się w tej sytuacji najszybciej odnajdzie, zacznie w niej sprawnie funkcjonować. Rozmawiaj z ludźmi, wymarz sobie kim chcesz zostać: wojownikiem w gildii królewskiej? Wpływowym czarodziejem? A może rzemieślnikiem, może stworzysz swój własny produkt? Zawiązuj sojusze, wszczynaj wojny, czerp z życia i doprowadź swoją wioskę do zwycięstwa :D

kto za tym stoi

Każde z nas cenne i niepowtarzalne. Opiekun prawny – ks. Tomasz Rusyn, pomysłodawca – Jakub Bukowski, koordynator imprez – Julia Stecko-Bukowska, promocja – Łukasz Ślęczka, wizerunek – Hubert Madejski, public relations – Ernest Wepsięć, kontrola jakości – Mikołaj Bator.

Pozostali odpowiedzialni: Oliwia Augustyn, Kacper Kondratek, Ewa Rejman, Krzysztof Plizga, Wojciech Kunowski, Grażyna Mazurkiewicz.

Pozostali NPCe: Karolina Wysakowska, Katarzyna Czupryk, Jan Owsiany, Kamil Słupski, Dominik Barłóg, Mateusz Piecuch, Franciszek Bator, Justyna Sarna, Joanna Bator, Mikołaj Burz, Norbert Staniek, Agnieszka Bator i inni.

ogt events – co mówią o naszych grach plenerowych

Byliśmy tutaj w zimie na Vikingach oraz na wiosnę na Słowianach. Nie mogę się doczekać, kiedy znowu tu przyjadę! Pozdrowienia dla moich ziomków z Tyczyna.

Tomek z Gdańska

Zaskakujący pomysł jak i coraz to ciekawsze motywy gier które na długo zostają w pamięci. Uczestnik długo wcześniej szykuje się i nie może doczekać dnia gry, a gdy jest już po, nie może wyjść z podziwu
Patrycja z Tyczyna

Niesamowite przeżycie, w jeden dzień masa przygód, ciekawi ludzie, wszechobecny nastrój, jak raz się to przeżyje to nie przegapi się żadnej edycji!!

Justyna z Lutoryża

Super organizacja i niezwykła dynamika rozgrywki. Sojusze, Questy, waluta jak w Grach RPG.
Polecam.
Bartek z Rzeszowa

WEŹ UDZIAŁ W NIEZWYKŁEJ PRZYGODZIE